Beseda s Miloslavem Krejzou

Autor: Administrátor <petr(at)v-klub.cz>, Téma: III. odboj, Vydáno dne: 10. 12. 2005

M. Krejza byl odsouzen Státním soudem a zavřen 10 let. Prošel Jáchymovem i dalšími komunistickými kriminály. Jeho otec byl ruským legionářem a potom vysokým důstojníkem Čsl. armády.

Po "Sametu", když byly vytvořeny tzv. Občanské Komise pro prověřování StB, SNB a Milic byl M. Krejza zvolen Krajským tajemníkem Občanské Prověrkové Komise v Ostravě, v budově Policejního ředitelství, vchod z ul. 30. dubna. Tuto funkci vykonával až do zrušení těchto vyšetřovacích komisí.

Přesunuto na 10.01.2006: Milan Paumer je třetím členem protikomunistické skupiny bratří Mašínů, kterému se povedlo za dramatických událostí utéct na západ. Milan Paumer je dodnes činný v protikomunistických aktivitách. мате чай мате