Toulavá kamera - VK

Autor: Petr Tryščuk <petr(at)v-klub.cz>, Téma: Tajemné Beskydy, Vydáno dne: 11. 11. 2007

Vlastenecký klub věnoval nemalou část své energie informovanosti veřejnosti. A to i v rámci Moravskoslezských Beskyd.
Jedna z prvních vývěsek, instalovaných v Beskydech, byla právě na tajemném Čertově mlýně. Přestože nás mnohé zdroje neuvádějí, naše vývěsky (Tanečnice, Čertův mlýn, Kněhyně) se staly podkladem pro desítky článků na internetu i jinde.

Čertův mlýn se nyní (plným právem) dostal také do Toulavé kamery a v rámci informativní upoutávky vystoupil také předseda občanského sdružení Vlastenecký klub, Petr Tryščuk.

Upoutávku si můžete prohlédnout na webu České televize: Toulavá kamera 11.11.2007 - (sledujte od 10 minuty a 50 sekundy):

Mimochodem, zpracování upoutávky je opravdu moc pěkné...

dormeo дормео