* 3. ročník - 7.11.2002

Přidáno dne 20. 03. 2005 (2144 přečtení)

Dne 7.11. 2002 jsme pořádali akci "UPALME LENINA". Sešlo se zde sice asi jen 12 lidí, ale přesto bylo o zábavu postaráno.

Jediné co asi všem účastníkům vadilo bylo to, že byla zima jak v Rusku.
Asi kolem 16-17té hodiny začali dva naši členové připravovat hranici (tímto jim děkujeme). Něco před 18tou hodinou "přijel" Lenin a mohlo se začít. Musím uznat, že byl opravdu pěkně udělaný. Byl vycpaný pilinami, na sobě měl dlouhý tmavý kabát a na hlavě beranici. I obličej byl dokonalý, měl perfektní oči, nos i uši.
V 18 hodin se zapálily pochodně, kterými se pak podpálila hranice. Lenin vzplál krásně a rychle, asi už pochopil, že je ten pravý čas odsud táhnout. Jen ten oheň pod ním nevykazoval tu činnost, kterou měl, ale já se mu nedivím, komu by se chtělo pod Leninovýma rukama co dělat? Ale když ta hranice nechtěla sama od sebe ohřát zmrzlá těla účastníků, musel jí jeden zálesák (Pavouk) pomoct benzinem. To však stejně nepomohlo a oheň se pak pořádně rozhořel, až když se přidaly Leninovy ruce k dílu, ty jediné totiž ještě byly v tu dobu bez poskvrny (- myslím tím od ohně).
Asi tak po dvou hodinách skvělé zábavy se všichni shodli na tom, že doma, nebo v hospodě bude líp a tak naskákali do auta jednoho z pořadatelů a jelo se pryč.