* 5. ročník - 7.11.2004

Přidáno dne 20. 03. 2005 (2126 přečtení)

MO VK Děčín pořádala v tradiční den 7.11. již pátý pokus o vymýcení komunismu na našem území okultní cestou s názvem "Upalme Lenina".
Akce se jako vždy konala na meziříčním ostrohu Labe a Ploučnice u železničního mostu.

Letošní ročník lze hodnotit jako mimořádně úspěšný, ba možno říci i přelomový, poprvé se totiž podařilo na vatru přilákat i širší veřejnost, jež sebou přinesla nejen požadovanou dobrou náladu a knihy či jiné relikvie propagující myšlenky komunismu (na spálení), ale i hlasovací lístky KSČM do krajských voleb(jeden člověk jich měl dokonce neuvěřitelných 200). Dostavil se i fotoreportér místního týdeníku, v němž byl i uveřejněn krátký článek o akci.