* Slunovrat 2004

Přidáno dne 03. 04. 2005 (2134 přečtení)

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás podpořili svou účastí na naší Oslavě slunovratu. Zároveň se omlouváme za některé chyby a nedostatky, které místy náš program provázely. Jedna část programu, který byl nasmlouván se nekonala, protože druhá strana nedodržela všechny podmínky dohody.

Největším škrtem se ovšem stala nezvykle silná bouřka, která přišla začátkem noci - tedy ve chvíli, kdy měly proběhnout všechny tři rituály a mnohé další hry. Chtěli jsme dodržet i tu tradici, která říká, že až se západem slunce začne to pravé veselí. Teď už víme, že počasí je nevyzpytatelné a napřesrok raději rozvrhneme doplňující program na celou akci.

Děkujeme Vám za trpělivost a protože to byla naše první akce tohoto druhu, tak příště se z chyb poučíme a Oslava slunovratu 2005 bude určitě o něco lepší :-*)

Když nám budete psát své připomínky, návrhy - budeme jenom rádi.

Za všechny organizátory Petr Tryščuk - petr@v-klub.cz 777 103 532, 604 103 532

P.S. Případní zájemci o další podobné akce, či keltský festival Beltine - dobrovolníci, pomocníci - ozvěte se nám. Každá rada i ruka je vítána...