* Sportovní utkání - nohejbal

Přidáno dne 03. 04. 2005 (2417 přečtení)

Sportu se nebojíme nic, akorát nám na sportovní utkání příliš času nezbývá. Věnujeme se např. nohejbalu, lezení na umělé stěně atp.
Zdůrazňujeme především sportovní utkání - snažíme se v barvách klubu rvát na cizích hřištích a časem počítáme i s možností sami taková utkání organizovat. Dosud je tato činnost v plenkách a tudíž není o čem se příliš rozepisovat.

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Mirek Červenka | Informační e-mailVytisknout článek