<zz>Děčín

* Vlastenecký klub Děčín

Přidáno dne 04. 04. 2005 (2756 přečtení)

Vlastenecký klub Děčín se počal formovat na počátku září 2000, kdy se po předchozích dvoustranných setkáních sešla u jednoho stolu čtveřice vlastenecky orientovaných lidí a shodla se na potřebě vytvořit uskupení, jež by svou činností bylo ku prospěchu obrodě národního a vlasteneckého cítění v naší zemi.

Sídlo: okresní město Děčín
Oblast působnosti: okr. Děčín, okr. Česká Lípa (region Ústí nad Labem)
Vznik: 30. března 2001 Jako zakládající klub vznikl dnem registrace na MV.
Kontakt: Mirek@v-klub.cz
Hlavní činnost: Vyvěšení české vlajky, Upalme Lenina, Přednášky

Vůbec první akcí Klubu Děčín bylo vyvěšení státní vlajky v centru města u příležitosti prvního oficiálního svátku sv. Václava dne 28.9. 2000 a následná beseda.

Dnes má Klub Děčín již osm členů různých věkových kategorií a různorodého povolání. Akce klubu Děčín navštěvuje standardně kolem 20 až 50 lidí.

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Mirek Červenka | Informační e-mailVytisknout článek