* Nové webové stránky

Přidáno dne 07. 04. 2005 (2056 přečtení)

Milí čtenáři a návštěvnící našich stránek. Po dlouhé době se nám opět povedlo napnout síly ke zlepšení naší internetové prezentace. Dalo nám to hodně práce a doufáme, že se Vám tyto stránky budou líbit a budete je navštěvovat i nadále.

Především došlo ke kompletnímu přepracování stránek z HTML do redakčního systému (PHP a MySQL) a stránky by tak měly být častěji aktualizovány. Také si od nových stránek slibujeme podstatně větší přehlednost v našich projektech, akcích a nabídkách a pozvánkách. Možnost vyhledávání a další výhody, které PHP přináší už ani nezmiňujeme.

V dané chvíli bylo na nové stránky přesunuto asi 80% důležitých textů. Mnohé reportáže z minulých akcí přibudou snad později. Také fotografické galerie musejí ještě chvilku počkat na své uveřejnění. Každopádně jsou nyní stránky plně funkční.

Vy jako čtenáři se můžete také zaregistrovat a získat tak příležitost dostávat informace o aktualizacích emailem. Výhody plynoucí z registrace se budeme snažit časem rozšiřovat i na další oblasti.

Doufám, že Vám naše nové stránky umožní lépe poznat naši neziskovou organizaci, rozsah našeho zájmu a činnosti. A třeba Vás i budou i motivovat k tomu, aby jste se k nám přidali.