* Jak se vydařil Slunovrat

Přidáno dne 21. 06. 2005 (2278 přečtení)

Letošní II. ročník Slunovratu byl v mnohém bohatší než v roce 2005. Oproti loňskému roku se nám povedlo připravit několik "válečných" atrakcí navíc a také jsme prezentovali řadu historických řemesel.

Bohužel se nám nepovedlo úspěšně oslovit sponzory a návštěvnost akce také nedosáhla počtu, který by pro stačil pro uhrazení přímých nákladů této finančně velmi náročné akce. Z tohoto důvodu zůstává osud Slunovratu 2006 trochu nejistý. Ovšem povedlo se nám pobavit celou řadu návštěvníků, kteří z akce odcházeli nadmíru spokojeně. Právě proto se vynasnažíme o realizaci i dalšího ročníku. Nyní se ovšem podívejte na fotografie z letošního roku...

Celý příspěvek | Počet názorů: 1 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek