* Oslava Slunovratu v ČRo

Přidáno dne 26. 06. 2005 (2779 přečtení)

Staroslovanský Slunovrat konaný na Slezskoostravském hradě patří k naší největší a nejnáročnější akci.

Díky tomu je tomuto projektu věnována i patřičná mediální pozornost a dochází tak i k popularizaci našeho sdružení.

V úterý 7.6.2005 byl pozván do Českého rozhlasu předseda sdružení Petr Tryščuk(na fotografii uprostřed), aby v hodinovém pořadu informoval posluchače právě o připravované Oslavě slunovratu. Jako své partnery si přizval Vladimíra Šodka z kapely Celtic Cross a Ilonu Symerskou.

Celý příspěvek | Počet názorů: 1 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek