* Propagační materiál VK

Přidáno dne 28. 07. 2005 (2689 přečtení)

Tak už je to konečně zde! Už i my jsme si konečně všimli, že je zde nějakej Bill Gates s "malým a měkkým" a přesto se "silným bodem". (Microsoft; PowerPoint)
Díky tomu máte nyní i Vy šanci shlédnout tento zázrak technického pokroku - aktivní prezentaci našeho sdružení.

Prezentaci naleznete buď přímo v sekci Stáhni si nebo si ji můžete stáhnout  přímo zde.

Něco k obsahu:

Prezentace původně vznikla pouze jako interní materiál (jako "dvorana naší zvrhlosti") a ani nebyla určena pro veřejné šíření. Nakonec jsme podlehli tlaku veřejnosti (tak se to myslím má říkat, aby byl úvod řádně dramatický) a Prezentaci mírně dopracovali a uveřejnili.

Je částečně reakcí na všechny ty, kteří pod vlastenectvím neustále vidí jakési pochybné a nebezpečné proudy. Ti co ji nepochopí, mají holt smůlu.

Něco k velikosti:

Velikost prezentace je 7,4 MB. Ti co mají pomalé připojení mají bohužel smůlu, ale nic menšího v současné době nejsme schopni zprovoznit.

Mohli bychom sice snížit velikost fotografií, ale to by neudělalo více než 1-2 MB, což v konečném důsledku nic neřeší.

Věnování:

Prezentace je věnována všem, kterým ještě zbyl v srdci altruismus a humor.

Diskuse:

Budeme rádi, když v diskusi vyjádříte svůj názor, jak se Vám prezentace líbila.