* Doprava na Beltine 2007

Přidáno dne 27. 02. 2007 (3966 přečtení)

Jako již tradičně, vydáváme se i letos na úžasnou keltskou oslavu a významný kulturní svátek Beltine.
I letos pojedeme autobusem (snad ke všeobecné spokojenosti) již pošesté. Tentokrát do Modré u Uherského hradiště. сувенирная продукция с логотипом

Veškeré podrobnosti o akci samotné (včetně programu) naleznete na www.beltine.cz.

Nástupní místa: Ostrava střed; 14:30 (u vlakového nádraží), : Frýdek-Místek (u vlakového nádraží - 15:15), Olomouc (letos vynecháváme). Další  zastávky jsou možné kdekoliv po trasy Ostrava - Uherské hradiště (Přerov).

Ceny za cestu:
Cena za cestu na osobu v předprodeji (tam i zpět) 250,- Kč
Členové V-klubu v předprodeji (tam i zpět) 220,- Kč
Cena za cestu (nákup od 10.4.) 330,- Kč
Slevy:
vzhledem k tomu, že se i pro letošek snažíme srazit ceny co nejníže, tak nebudou další slevy. Kromě dětských, ale ty si domluvíme konkrétně v mailech.

Vstupenky:
Členové Bratrstva Keltů (kteří včas nahlásí i číslo své legitimace) mají zajištěnu přes nás členskou slevu (nemusí stát frontu na místě samém :-)

Záloha se platí nejpozději do 10.4.2007 (nejlépe však v březnu). A je vždy v plné výši platby za dopravu. Nejlépe plaťte na náš transparentní účet u E-BANKY 5678956789/2400, jako VS uveďte své číslo mobilu, jako text uveďte své jméno – nic jiného! Peníze za lístek se vybírají až v autobuse. Vrácení peněz je možné pouze v případě, že si dotyčný (nebo my za něj) sežene náhradníka.

!!! Soutěž:
Pokračujeme v soutěži z minulého roku – tedy všichni ti, kteří zaplatí zálohu včas, se dostanou do slosování o lístek na Beltine zdarma. Lístek bude vylosován během cesty v autobuse.

Informace na:
petr@v-klub.cz