<ab>Čajánkovy kasárna

* Události u Čajánkových kasáren

Přidáno dne 16. 03. 2007 (4906 přečtení)

Vlastenecký klub si již několik let připomíná události z 14.3.1939 a také vybudoval vedle památníku svou velkoformátovou informační ceduli. V rámci natáčení příspěvku Události z regionu (Ostravsko) jsme byli přizváni a jménem Vlasteneckého klubu vystupoval náš předseda Petr Tryščuk.

Samotný příspěvek si můžete pustit v archivu České Televize - začíná od šesté minuty a třicáté sekundy.

крапива бадан

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Administrátor | Informační e-mailVytisknout článek