<ab>Informační cedule

* Rozmístění informačních cedulí v Beskydech

Přidáno dne 02. 11. 2007 (5550 přečtení)

Vlastenecký klub ve svých projektech vždy dbal na projekty zabývající se informovaností veřejnosti.
Svou první informační cedulku jsme nainstalovali na Čertově mlýně už v roce 2002 a v roce 2003 jsme umístili další 3 cedulky na Ondřejník (Formica), Tanečnici a Kněhyni. V roce 2004 následovala velkoformátová cedule u Čajánkových kasáren.

Původní myšlenka A3 cedulek se tak následně (a trochu nečekaně) a také živelně rozrostla v myšlenku vlastní Naučné stezky paraskupiny Wolfram na Morávce. Přestože jsme zprvu přecenili vlastní možnosti, dosáhli jsme konečného cíle - 5 informačních cedulí.
Následovala druhá Naučná stezka na Podolánkách a další samostatné cedule.

Ještě máme v plánu instalovat nějaké další A3 cedulky a jednu naučnou stezku. Případně očekáváme i vaše nápady, kde bychom mohli instalovat další naše cedule.

UMÍSTĚNÍ INFORMAČNÍCH CEDULÍ INSTALOVANÝCH VLASTENECKÝM KLUBEM
- Moravskoslezský kraj / Beskydy -

Seznam cedulí:

Projekt "Tajemné Beskydy": - červené praporky

1. Tanečnice - vrchol
  2. Tanečnice - sedlo
  3. Čertův mlýn
  4. Kněhyně - sedlo
  5. Hrad Kozinec - - bude doplněna v roce 2007/2008
  6. Ondřejník - vrchol - bude doplněna v listopadu-prosinci 2007
  7. Ondřejník - Formica
  8. Godula - bude aktualizována v roce 2007/2008

Naše projekty a bádání v této oblasti neustále přinášejí pozitivní výsledky. Jak v informovanosti turistů, jejich spokojenosti (evidujeme desítky pozitivních reakcí), tak i na mnoha internetových portálech.
Jedním z výsledku naší dlouholeté činnosti projektu Tajemných Beskyd, je také upoutávka v Toulavé kameře, která byla vysílána 11.11.2007 na ČT1.

Samostatné informační cedule:

Naučné stezky:

I.   Wolfram-Podolánky
II.   Wolfram-Morávka

edp.kiev.ua edp.kiev.ua парфюмерия

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek