* Informační cedule o skupině Wolfram

Přidáno dne 08. 12. 2007 (6573 přečtení)

V rámci obsáhlé propagace paraskupiny Wolfram byly také instalovány dvě velkoformátové informační cedule v Kunčicích pod Ondřejníkem. Obě cedule jsou umístěny na frekventovaných místech a pojednávají jak o skupině Wolfram, tak i o kunčickém rodákovi Vladimíru Řezníčkovi.

Obě cedule obsahují obdobný text, pouze jejich rozměr je rozdílný - podle umístění.

Informační cedule u vlakového nádraží.

První a větší informační cedule je instalována v rámci prostor autobusové zastávky u vlakového nádraží.

Informační cedule u Obecního úřadu

Druhá, rozměrově menší informační cedule je instalována vedle budovy obecního úřadu.

бонприкс украина бонприкс интернет магазин